Komisja Finansowa

Skład Komisji Przewodniczący Robert Jasak Z-ca Przewodniczącego Urszula Chonin Sekretarz Adam Wróbel

Komisja ds. Rejestru i Prawa Wykonywania Zawodu

Władze Komisji Przewodniczący Krzysztof Bidas Z-ca Przewodniczącego Marta Sitnik Z-ca Przewodniczącego Agata Dorociak-Kałka Sekretarz Grażyna Moskal Członkowie Paweł Barucha Damian Cieślak Mateusz Kędzierski Sławomir Pękala

Komisja ds. Stażu Podyplomowego

Władze Komisji Przewodniczący Krzysztof Bidas Z-ca Przewodniczącego Marta Sitnik Z-ca Przewodniczącego Agata Dorociak-Kałka Sekretarz Grażyna Moskal Członkowie Paweł Barucha Stanisław Bień Damian Cieślak Łukasz Dobaj

Komisja ds. Rejestracji Praktyk Prywatnych

Władze Komisji Przewodniczący Krzysztof Bidas Z-ca Przewodniczącego Elżbieta Pląder Z-ca Przewodniczącego Grażyna Moskal Sekretarz Damian Cieślak Członkowie Paweł Barucha Agata Dorociak-Kałka Daniel Karpiński Mateusz Kędzierski

Komisja ds. Kształcenia i Nauki

Władze Komisji Przewodniczący Piotr Sobolewski Wiceprzewodnicząca Grażyna Sławeta Wiceprzewodnicząca Anna Jakubowska-Sieradzka Sekretarz Agnieszka Kowalczyk Członkowie Aleksandra Baran Bień Stanisław Krzysztof Bartosz   Krzysztof Bidas Izabela Bukowska

Komisja Stomatologiczna

Władze Komisji Przewodniczący Adam Wróbel Wiceprzewodnicząca Iwona Skubida Wiceprzewodnicząca Grażyna Moskal Sekretarz Agata Dorociak-Kałka Członkowie Paweł Barucha Urszula Buszko Dorota Dąbrowska Anna Jakubowska-Sieradzka Barbara Milewska

Komisja Legislacyjna i Prawa Medycznego

Władze Komisji Przewodnicząca Marta Sitnik Wiceprzewodniczący Krzysztof Bartosz Sekretarz Marek Jodłowski Członkowie Grażyna Sławeta Grażyna Moskal Arkadiusz Zapała

Komisja Socjalna

Władze Komisji Przewodnicząca Iwona Skubida Wiceprzewodnicząca Stanisława Barańska Wiceprzewodnicząca Urszula Buszko Sekretarz Anna Jakubowska-Sieradzka Członkowie Krzysztof Bidas Zdzisława Sitarz-Żelazna Adam Olechowski

Zespół ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji

Skład Zespołu Przewodniczący Adam Wróbel Wiceprzewodnicząca Marta Sitnik Sekretarz Grażyna Moskal Członkowie Małgorzata Bitner – Buras Tomasz Kałka Mateusz Kędzierski Andrzej Postuła Iwona Soboń Urszula

Zespół Etyki Lekarskiej

Prezydium Zespołu Przewodniczący Włodzimierz Gajewski Wiceprzewodnicząca Iwona Skubida Wiceprzewodniczący Stanisław Markowski Sekretarz Elżbieta Stępień-Markowska Członkowie Prezydium Stanisław Bień Urszula Chonin Krzysztof Daniszewski Anna Jakubowska-Sieradzka Lilijana

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.

Najnowsze wpisy
Kategorie

Tu jest miejsce na twoją reklamę

Dotrzyj do ponad 5000 lekarzy
Skip to content