Piątkowe popołudnie z dźwiękami handpanu: relaks i muzyczna magia w Izbie

15 marca w siedzibie Izby miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z muzykoterapią, zorganizowane przez Zespół ds. Kultury ŚIL. Podczas tego niezwykłego wydarzenia mieliśmy przyjemność oderwać się od codziennego zabiegania i zanurzyć się w magicznym świecie dźwięków, tworzonych przez czarodziejskie ręce Mai Wlazły, która grała na instrumencie o nazwie handpan.

Spotkanie to było prawdziwą ucztą dla zmysłów. Delikatne dźwięki handpanu wprawiały uczestników w stan głębokiego relaksu, pozwalając na zapomnienie o codziennych troskach i stresie. Muzyka Mai Wlazły przenosiła słuchaczy w inne światy, budząc w nich pozytywne emocje i pobudzając wyobraźnię.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do doświadczenia kojącej mocy muzyki, ale również do poznania bliżej instrumentu jakim jest handpan. Maja Wlazły opowiedziała o historii tego wyjątkowego instrumentu, jego budowie i właściwościach, a także zademonstrowała różne techniki gry na nim.

Spotkanie z muzykoterapią w Izbie z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. To był czas pełen relaksu, magii i piękna muzyki, która ma moc uzdrawiania i poruszania ludzkich serc.

Udostepnij :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje.

Najnowsze wpisy
Kategorie

Tu jest miejsce na Twoje ogłoszenie

Zadzwoń 41 362 13 81 wew. 14
Skip to content